Konut Sigortası Nedir?

Konut Sigortası Nedir?

Konut Sigortası Nedir?

Konut sigortası nedir? sorusunu kısa bir şekilde açıklamamız gerekirse evinizi, doğal afetlere, yangın ve hırsızlık gibi beklenmeyen risklere karşı güvence altına alan, olumsuzluklar durumunda ortaya çıkan zararları sizin yerinize karşılayan bir sigorta çeşididir.

Evinizin bir teminat altında olduğunu bilmek evden uzaklaştığınız her an sizi güvende hissettir. Aylık taksitler ile evinizi sigorta altına alabilirsiniz. Bu sigortalar yıllık olarak yapılır. Her sene yenilenebilir. 

Eşyalarınızı da Güvenceye Alın!

Evinizde yukarıda söz edilen herhangi bir hasarın gerçekleşmesi durumunda çoğunlukla eşyalar da zarar görecektir. Bu yüzden sigorta yaptırılırken konutların içindeki eşyalarla beraber sigorta kapsamına alınması gereklidir. Az bir maliyete daha katlanılarak eşyalar da güvence altına alınabilir.

Önceden de bahsettiğimiz gibi ev sigortası yaptırmak için illaki ev sahibi olmanız gerekmez, kiracı olunması durumunda da sadece eşya teminatı alınarak eşyalar güvence altına alınabilir. Bu sayede en değerli eşyalarınızı eşya sigortası sayesinde koruma altına alabilir, zararınızı en aza indirebilirsiniz.

Konut Sigortanızı SznSigorta'dan Yaptırın!

Uygun fiyatlara konut sigortası yaptırmak için sznsigorta.com üzerinden konut sigortası başvuru formu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sigorta uzmanlarımız sizi arayarak teklifleri size sunar.

Bu sayede en kolay şekilde konutunuzu güvence altına alabilir, araştırma yaparak zaman kaybetmek yerine uzman sigorta danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz 0216 519 28 30 Sigorta Destek Hattımızdan bizi arayarak da konut sigortası hakkında bilgi alabilirsiniz

Son duyurular için abone ol