Kurumsal Sigortalar Nelerdir?

Kurumsal Sigortalar Nelerdir?

Senin ve çalışanlarının sağlığı eksik olmasın. Eğer sen de çalışanlarının geleceğini garanti altına almak, onların motivasyonunu destekleyerek şirkete olan bağlılıklarını artırmak istiyorsan hemen Kurumsal Sağlık Sigortası yaptırmalısın. Her büyüklükteki işletmenin ihtiyacına cevap veren Szn Kurumsal Sağlık Sigortası ayrıcalığından şimdi faydalan!

Kurumsal Sağlık Sigortası Nedir?

Kurumsal Sağlık Sigortası, küçük işletmelerden büyük firmalara kadar çeşitli ölçekteki işyerlerinin çalışanlarına yönelik hazırlanmış bir sigortadır. Her ihtiyaca ve bütçeye yönelik sigorta ürününü barındıran Kurumsal Sağlık Sigortasının üç farklı seçeneği mevcut. Poliçe kapsamı seçilen ürüne göre farklılık gösteriyor.

Neden Kurumsal Sağlık Sigortası Yaptırmalısın?

Çünkü Kurumsal Sağlık Sigortası ile;

 • Şirket sahibi olarak vergi avantajı elde edebilirsin.
 • Çalışanlarının kendilerini firmanın uzun vadeli planları içerisinde görmelerini sağlayabilirsin. Bu şekilde onların şirkete olan bağlılıklarını arttırabilir ve performanslarını yükseltebilirsin.
 • Bu sigortayı çalışanlarının eş ve çocuklarına da yaptırabilirsin. Böylece çalışanların hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti alarak iş tempolarına daha hızlı dönebilirler.

Kimler Faydalanabilir?

Szn Kurumsal Sağlık Sigortasından şu kriterlere sahip kişiler faydalanabilir;

 • 0-64 yaş arası şirket çalışanı ve çalışanlarınların eş ve çocukları,
 • Küçük ve büyük ölçekli firmalar.

Kurumsal Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

Kurumsal Sağlık Sigortasında; Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Hibrit sigorta seçenekleri bulunur.

 • Özel Sağlık Sigortası; işyeri çalışanının hastalık ve kaza sonucu oluşabilen sağlık giderlerini karşılar. SGK ödemesi dahil olmayan sigorta planıdır.
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: SGK’nın tamamını karşılamadığı kapsamlı bir sağlık hizmeti almak istenildiği zaman yararlanılabilecek bir sigorta ürünüdür. Çalışanların ayakta veya yatarak almak istedikleri sağlık hizmetinin SGK’nın limitleri dahilinde olmaması durumunda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası devreye girer. Devlet destekli olan bu sigorta ürünü ile çalışanların bütçesi zorlanmadan istedikleri nitelikte sağlık hizmetine ulaşabilirler.
 • Hibrit Sağlık Sigortası: Hem Özel Sağlık Sigortası hem de Tamamlayıcı Sağlık sigortasının aynı sağlık poliçesine alındığı sigorta planıdır. Teminatlar arasından ihtiyaçlarınız ve bütçenize en uygun teminatları seçerek size özel paketi oluşturabilirsiniz.

Sigorta ettiren iş yeri sahibinin tercihine bağlı olarak Kurumsal Sağlık Sigortası aşağıdaki teminatları kapsar;

 • Yatarak Tedavi,
 • Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi,
 • Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi + Doğum Teminatı olacak şekilde alternatifli olabilir.
Son duyurular için abone ol